Collection: Jumbo Paper Clips
Jumbo Paper Clips-Oversized, colorful paper clips made from durable acrylic!
Beyond their primary function of holding papers together, they can also be used as decorative accents, bookmarks, placeholders, or even to hold up pictures/posters.
I personally use them to save my place in my journals and books!
-
Christmas Tree Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Pink Christmas Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Classic Christmas Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Red&Green Stripes Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Snowflakes Jumbo Paperclip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Fall Leaves Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Sold outGhosty Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USDSold out -
All the Fall Things Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Stawberries and Bows Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Sold outFlowers Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USDSold out -
Sold outMonarch Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USDSold out -
Sold outSunflower Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USDSold out -
Sold outPlant Junkie Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USDSold out -
Bee Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Sold outCottagecore Books Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USDSold out -
Honey Bee Jumbo Paper Clip
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD